خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

درمان افسردگی شکست عاطفی

درمان افسردگی شکست عاطفی

در بسیاری از روابط شکست لزوماً اگر باشد دلیل بر این نمی باشد که طرف مقابل از لحاظ روانی بیمار بوده است.
اگر طرف مقابل فردی بیمار بوده شما نباید دنبال این باشید که با فردی که از لحاظ روانی بیمار بوده است ارتباط به هنجار و درست داشته باشید.
بعضی موارد ما با افراد مواجه می گردیم که بیمار نیستند.
در زمانی با این گونه افراد مواجه شده ایم افراد تصمیم دارند یک رابطه را شکل بدهند وقتی رابطه کات می شود و ما درگیر نشخوار ذهنی  می شویم و آن فرد را ارزیابی می نماییم.

مثلافکر می‌کنیم و می بینیم به بجای اینکه آن فرد شکست بخورد موفق تر شده و پیشرفت کرده چرا برای من اینگونه بود و با دیگران اینگونه؟

درمان افسردگی شکست عاطفی
درمان افسردگی شکست عاطفی

نگاه منطقی به موضوع شکست عاطفی

باید به موضوع منطقی نگاه کرد. ممکن است این فرد برای شما فرد خوبی نبوده باشد و تصمیم نداشته است که در آن موقع یک رابطه تنظیم شده داشته باشد ولی شما خیلی تنظیم بودید و تصویر حال که  ممکن است آن فرد در رابطه بعدی شکست بخورد ممکن است در رابطه بعدی شکست نخورد چون تصمیم گرفته است درست زندگی کند.
ممکن است فردی که باعث شکست شما شده باشد فرد مناسبی برای طرف دیگر باشد و در رابطه با شما تجربه کرده باشد و در روابط تان تجربه‌های کسب کرده و در روابط بعدی آن را انجام نمی دهد.
برای مثال پخته تر شده عمل می کند. بنابراین این تفکر اشتباه است و ما منتظر این باشیم که آن شخص به چاله بیفتد و به خود بگوییم که انتقام گرفته شد ممکن است آن فرد در آن زمان دنبال یک را رابطه نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.